×
 • Kronika
 • Kronika

  Vëllai sulmon motrën me thikë në Ferizaj

  FrontOnline
  15 Nëntor 2021

  Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person pasi që ka kanosur  me thikë motrën e tij.

  Rasti ka ndodhur dje në Ferizaj, rreth orës 19:30, njofton Policia e Kosovës.

  “Ferizaj, 14.11.2021-19:30.  Viktima femër kosovare, ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje është kanosur  verbalisht dhe me thikë nga vëllai i saj i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë.

  Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)
  Nga Rubrika
  Kronika21 Korrik 2024
  Një aksident mes një automjeti dhe motoçiklete në rrugën “Tahir Sinani” në Prizren, ka lënë të lënduar rëndë një person. I lënduari...
  Kronika21 Korrik 2024
  1 mijë e 702 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 33...
  Kronika21 Korrik 2024
  Në Drenas është raportuar për një vetaksident. Si pasojë, janë lënduar tre persona, dhe po trajtohen në QKUK. “Vozitësi mashkull kosovar, me...
  Të tjera
  Lajme21 Korrik 2024
  Liridona Shala, bashkëshortja e Faton Hajrizit i cili u vra nga policia serbe, pas dyshimeve për vrasjen e një efektivi në Serbi,...
  Lajme21 Korrik 2024
  Shefja e diplomacisë kosovare, Donika Gërvalla Schwarz, ka reaguar pasi presidenti amerikan , Joe Biden, ka njoftuar për tërheqjen e tij nga...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka publikuar një video nga vizita e saj Akademinë Ushtarake Mbretërore Sandhurst në Mbretërinë e Bashkuar. Osmani...
  Lajme21 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka bërë të ditur se Universiteti i Prishtinës ka shënuar me ngritjen më të madhe dhe renditjen...
  Lajme21 Korrik 2024
  Artan Hajrizi, vëllai i Faton Hajrizit që u vra nga autoritete serbe ka njoftuar se nuk do të ketë të pame lidhur...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidenti amerikan, Joe Biden, ka njoftuar se është tërhequr nga kandidatura për t'u rizgjedhur në krye të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.