×
 • Vip
 • Vip

  “Vëllai” i Heidit bëhet pjesë e shtëpisë, ja si reagon Romeo

  FrontOnline
  03 Prill 2024

  Gjatë kësaj jave, Heidit i është dhënë një mision nga “Vëllai i Madh” ku duhet të shtiret sikur ka një vëlla tjetër me emrin Lidi.

  Lidi Delia nga ana tjetër është banori më i ri i Big Brother Vip Albania 3.

  Ndërkohë që gjatë “primet”, Heidit loja i është bërë akoma më e vështirë, pasi duhet të shtiret deri të shtunen sikur banori më i ri është vëllai i saj.

  Ato janë takuar veçmas duke aktruar sikur njihen, ndërkohë që Lidi ka kërkuar të takoj Romeon gjithashtu për ta bërë më të besueshme.

  Ky i fundit u habit, teksa shprehu se nuk po e beson situatën ku ndodhet tani.

  COMODITA, aset kontribues në Kosovë
  Nga Rubrika
  Vip12 Prill 2024
  Nora Istrefi po i shijon ditët e nxehta me diell. Këngëtarja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Dubait me vajzën e saj...
  Vip12 Prill 2024
  Rihanna tregoi anën e saj ‘të egër’ teksa u largua nga festa e ditëlindjes së mikes së saj Melissa Forde të enjten...
  Vip12 Prill 2024
  Modelja 24-vjeçare nga Venezuela, Vilevis Brito, ka vdekur pas një arresti kardiak që erdhi si shkak i nënshtrimit të një operacioni në...
  Të tjera
  Bota/Rajoni12 Prill 2024
  Rreth 40 lëshime raketash janë identifikuar duke kaluar nga Libani, tha ushtria izraelite. Në një postim në Telegram, Forcat e Mbrojtjes së...
  Lajme12 Prill 2024
  Në shenj revolte dhe reagimi për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj, Kolektivi Për Mendim dhe Veprim Feminist, të hënën në orën 17:30...
  Lajme12 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur sot në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj,...
  Lajme12 Prill 2024
  Avokati Azem Vllasi, thotë se shtetet perëndimore po e tolerojnë presidentin serb, Aleksander Vuçiqin, kjo për arsye që ai të mos shkojë...
  Sport12 Prill 2024
  Ulpiana dhe Vllaznia e Pozheranit përjashtohen nga Liga e Parë. Vendimi është marrë nga Komisioni Disiplinor dhe i Etikës i shkallës së...
  Lajme12 Prill 2024
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka reaguar pas vrasjes së 21-vjeçares në Ferizaj dhe plagosjes së 15-vjeçarit. Krasniqi tha se ajo ishte...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.