[wp-story]

Lajme

Vdes zëvendësministri i Qeverisë së Kosovës

Vdes zëvendësministri i Qeverisë së Kosovës
14:58 | 03 Nëntor 2019

Zëvendësministri i financave, Bojan Stojanovic ka ndërruar jetë mbrëmë në moshën 49-vjeçare, nga një sulm në zemër, raportojnë mediat serbe.

Stojanovic ishte anëtar i Listës Serbe dhe ish-kryetar i Komunës së Graçanicës në vitin 2009, këtë pozitë ai e ka mbajtur deri në vitin 2013.

Bojan Stojanovic do të varroset të hënën në ora 13:00 në varrezat e fshatit Dobrotin dhe lë pas vete gruan dhe tre fëmijë.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera