Lajme

Vdes një zyrtar i Policisë së Kosovës

Vdes një zyrtar i Policisë së Kosovës
17:50 | 08 Maj 2021

Ka vdekur zyrtari policor Bekim Krasniqi, ndërsa nuk dihen ende shkaqet.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur familjari i tij, Val Krasniqi, përmes një postimi në Facebook.

“Lamtumire vëlla Bekim, Qofsh i parajsës, Ke qenë burrë i besës e i fjalës,Do te kujtoj me shumë mall”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Lamtumire vëlla Bekim Qofsh i parajsësKe qenë burrë i besës e i fjalësDo te kujtoj me shumë mall

Posted by Val Krasniqi on Saturday, May 8, 2021

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera