×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes një person në Prishtinë

  FrontOnline
  05 Nëntor 2019

  Një person ka vdekur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

  Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

  “Menjëherë në vendngjarje kanë dalë njësitet e nevojshme dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës mashkull. Me rastin po merren njësitë përkatëse policore”, deklaroi ajo.

  Ahmeti shtoi se vdekja është cilësuar si e dyshimtë dhe me rastin po merren njësitet përkatëse policore.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton se këto vende do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme03 Mars 2024
  Prindon Sadriu, burri i presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, e ka quajtur kryetar shteti “analfabet”, presidentin serb Aleksandar Vuçiq. Ai tha gjithashtu...
  Lajme03 Mars 2024
  Tash e 14 vjet, Halil Avdiu, punëtor i ndërmarrjes publike komunale “Hortikultura”, mirëmban parkun e Lagjes Dardania në Prishtinë. Në një mëngjes...
  Lajme03 Mars 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj po kalon kohë të mirë në Bjeshkën e Madhe të Deçanit. Këtë e...
  Të tjera
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Më shumë se 355 mijë personel rus janë vrarë dhe plagosur në luftën në Ukrainë, sipas Ministrisë së Mbrojtjes së Mbretërisë së...
  Vip03 Mars 2024
  Një romancë e re duket se ka lindur mes të famshmëve shqiptarë. Fjala është për nutricionisten Diola Dosti që pas ndarjes, me...
  Sport03 Mars 2024
  Kanë përfunduar dy ndeshjet e Superligës së Kosovës në kuadër të xhiros së 23-të. Gjilani është mposhtur nga Malisheva me rezultat 3-2....
  Kronika03 Mars 2024
  “Trafiu Urban” ka dalë me një sqarim në lidhje me rastin e alivanosjes së një udhëtareje në autobus, e cila më pas...
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Zgjedhjet për pushtetin në kryeqytetin e Serbisë, do të rimbahen më vonë gjatë këtij viti, thanë të dielën autoritetet serbe. Njoftimi pasoi...
  Sport03 Mars 2024
  Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës. Gjilani është në disavantazh ndaj Malishevës me rezultat 1-2. Në anën tjetër,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.