Lajmi i fundit
[wp-story]

Lajme

Vdes një person në Prishtinë

Vdes një person në Prishtinë
15:27 | 05 Nëntor 2019

Një person ka vdekur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Menjëherë në vendngjarje kanë dalë njësitet e nevojshme dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës mashkull. Me rastin po merren njësitë përkatëse policore”, deklaroi ajo.

Ahmeti shtoi se vdekja është cilësuar si e dyshimtë dhe me rastin po merren njësitet përkatëse policore.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera