×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Vdes një foshnje 9-muajshe në Spitalin e Ohrit

  FrontOnline
  18 Maj 2024

  Një foshnje 9-muajshe ka vdekur në Spitalin e Përgjithshëm në Ohër.

  Kështu ka bërë të ditur SPB-Ohër, njofton Klankosova.tv.

  Në njoftim thuhet se foshnja ishte sjellë paraprakisht me ndihmë të shpejtë u soll në gjendje të pakontaktueshme.

  “Më datë 17.05.2024 në SPB-Ohër është raportuar se në ora 08:10 në Spitalin e Përgjithshëm në Ohër ka ndërruar jetë një foshnje 9-muajshe, që paraprakisht me ndihmë të shpejtë u soll në gjendje të pakontaktueshme. Është kryer kontroll, ndërsa me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë është dorëzuar për abduksion”, thuhet në njoftimin e SPB-Ohër.

  Si t’i përdorni radiatorët e ngrohjes që të kurseni deri në 25% të faturës së rrymës
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni15 Qershor 2024
  Liderët e Grupit të Shtatë (G7) vendeve më të industrializuara nuk e diskutuan fare propozimin e presidentit rus, Vladimir Putin, për paqe...
  Bota/Rajoni15 Qershor 2024
  Një avion luftarak rus e shkeli shkurtimisht hapësirën ajrore të Suedisë në lindje të ishullit baltik, Gotland, të premten dhe u konfrontua...
  Bota/Rajoni15 Qershor 2024
  MPB njofton se në territorin e Shkup gjatë ditës dhe natës së kaluar janë sanksionuar 132 drejtues mjetesh, nga të cilët 12...
  Të tjera
  Lajme15 Qershor 2024
  Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Italisë në ndeshjen hapëse të tyre në Kampionatin Evropian 2024, e vlefshme për grupin B. Në...
  Lajme15 Qershor 2024
  Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja kanë qëndrime të ndryshme lidhur me përdorimin e armëve perëndimore nga Ukraina për të goditur objektiva ushtarake...
  Lajme15 Qershor 2024
  Drejtuesit e vendeve të G7 përfunduan takimin e nivelit të lartë me paralajmërimin më të fortë të bërë deri më tani Kinës,...
  Lajme15 Qershor 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani në Samitin e Paqes për Ukrainën në Zvicër, është takuar me zëvendëspresidenten e Shteteve të Bashkuara, Kamala...
  Lajme15 Qershor 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani në nisje të Samitit të Paqes për Ukrainën në Zvicër, është takuar me kancelarin gjerman, Olaf Scholz...
  Lajme15 Qershor 2024
  Zona që gjendet në afërsi të pikës kufitare Bërnjak në veri të Kosovës, 50 metra afër zonës administrative me Serbinë, e që...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.