×
 • Kronika
 • Kronika

  Vdes një burrë në Istog pasi e zuri muri

  FrontOnline
  15 Nëntor 2021

  Një burrë ka ndërruar jetë pasi është zënë nga muri në Istog.

  Siç bën me dije policia përmes raportit, viktima është nxjerr nga rrënojat dhe pasi është dërguar në spitalin rajonal të Pejës, ka vdekur.

  “Është raportuar se si pasoj e rrëzimit –shembjes së murit,  ishte zënë viktima mashkull kosovar, i cili nga rrënojat është nxjerrë nga njësit relevante dhe banorët, ku  pasi ka  arritur në Spitalin rajonal në Pejë ka ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konfirmuar ekipi mjekësor. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftim

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika21 Korrik 2024
  Një aksident mes një automjeti dhe motoçiklete në rrugën “Tahir Sinani” në Prizren, ka lënë të lënduar rëndë një person. I lënduari...
  Kronika21 Korrik 2024
  1 mijë e 702 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 33...
  Kronika21 Korrik 2024
  Në Drenas është raportuar për një vetaksident. Si pasojë, janë lënduar tre persona, dhe po trajtohen në QKUK. “Vozitësi mashkull kosovar, me...
  Të tjera
  Lajme21 Korrik 2024
  Liridona Shala, bashkëshortja e Faton Hajrizit i cili u vra nga policia serbe, pas dyshimeve për vrasjen e një efektivi në Serbi,...
  Lajme21 Korrik 2024
  Shefja e diplomacisë kosovare, Donika Gërvalla Schwarz, ka reaguar pasi presidenti amerikan , Joe Biden, ka njoftuar për tërheqjen e tij nga...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka publikuar një video nga vizita e saj Akademinë Ushtarake Mbretërore Sandhurst në Mbretërinë e Bashkuar. Osmani...
  Lajme21 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka bërë të ditur se Universiteti i Prishtinës ka shënuar me ngritjen më të madhe dhe renditjen...
  Lajme21 Korrik 2024
  Artan Hajrizi, vëllai i Faton Hajrizit që u vra nga autoritete serbe ka njoftuar se nuk do të ketë të pame lidhur...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidenti amerikan, Joe Biden, ka njoftuar se është tërhequr nga kandidatura për t'u rizgjedhur në krye të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.