Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Petrol Company hap komunitet në Viber për klientët e saj

  FrontOnline
  24 Shkurt 2023

  Petrol Company çdo ditë e më shumë po krijon mënyra dhe rrugë për të qenë edhe më e lidhur me klientët e saj dhe të ju ofrojë përvoja të mira.

  Së fundmi, Petrol Company ka hapur një komunitet në Viber. Çdo anëtar i këtij komuniteti do të marrë përditësime rreth ofertave të ndryshme dhe për ndryshimet e çmimeve, si për derivatet, ashtu edhe për restorantin “Be Happy” dhe marketin “One Stop Shop”. Po ashtu, të gjithë anëtarët e këtij komunitetit mund të marrin zbritje të veçanta.

  Ky komuntet në Viber është i hapur për të gjithë. Andaj, nëse dëshironi të jeni pjesë e tij,

  klikoni likun më poshtë: https://bit.ly/3IvJ13Z

  Jeto më lirë me Petrol Company!

  Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë
  Nga Rubrika
  Lajme29 Maj 2023
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu thotë se bandat e organizuara kriminale serbe të cilat udhëhiqen nga Vuçiq nuk do të tolerohen. Ajo...
  Lajme29 Maj 2023
  Kryetari i Leposaviqit, Lulzim Hetemi, ka mbetur i bllokuar brenda objektit të komunës. Sipas burimeve të Klankosova.tv Hetemi është duke u ruajtur...
  Lajme29 Maj 2023
  Gjatë së hënës, qindra huliganë serbë përdorën dhunë të pajustifikueshme gjatë protestes pranë komunës së Zveçanit në veri të Mitrovicës. Të paktën...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2023
  Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, pritet të ketë...
  Lajme29 Maj 2023
  Pas përleshjeve në veri mes protestuesve serbë dhe forcave të KFOR-it, nën arrest po mbahen të paktën tre persona. Përmes burime nga...
  Lajme29 Maj 2023
  Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill, ka thënë se dialogu është e vetmja rrugë për të ecur përpara, duke i bërë thirrje...
  Lajme29 Maj 2023
  Ish-presidenti Fatmir Sejdiu ka thënë se shihet qartë që protestat në veri janë të dhunshme dhe të udhëhequra nga bandat e njohura...
  Lajme29 Maj 2023
  Ministria e Punëve të Jashtme e Austrisë i ka dënuar fuqishëm sulmet e dhunshme ndaj ushtarëve të KFOR-it, pjesëtarëve të EULEX-it dhe...
  Lajme29 Maj 2023
  Shefja e UNMIK-ut, Caroline Ziadeh, ka thënë se është e alarmuar nga dhuna në veri të Kosovës dhe veprimet e mëparshme gjatë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.