×
 • Vip
 • Vip

  U takua me Bardhin, Jetmir Agaj ka dy fjalë për Meriton Mjekiqin

  FrontOnline
  24 Maj 2024

  Mbrëmjen e së enjtes, disa nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania 3” u futën brenda për t’iu bashkuar festës së ditëlindjes së Meriton Mjekiqit.

  Mes tyre ishte Ilnisa Agolli, Meri Shehu, Sara Gjordeni, Bardhi Idrizi, Françeska Murati, Ledjona Xheladinaj, Gazmend Ujkashi si dhe Shkëlqim Bega. Ato shijuan qëndrimin dhe u çmallën për pak minuta me finalistët. Gjatë takimit me Bardhin, Meritoni ka përmendur edhe menaxherin e këngëtarit, Jetmir Agajn.

  Ky i fundit, ka reaguar në rrjetet sociale, duke shprehur publikisht përkrahjen për Meritonin.

  “Arsyeja pse unë të përkrahi se kurrë se ki harru emrin Jetmir. Vllau jem Meriton. Me fitore”- shkruan Jetmiri në një postim në ‘instastory’.

  “Mi bëj të fala Jetmirit”, dëgjohet Meritoni teksa i thotë Bardhit i cili ndodhet te porta e kuqe.

  Kujtojmë se gjatë bisedës së Bardhit dhe Meritonit, u zbulua se Jetmiri do të bëhet së shpejti baba.

  Ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Vip14 Qershor 2024
  Ish-konkurrentja e BBVA3 dhe moderatorja Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën në emisionin më të ri që startoi në Top Channel, Top Arena. Mes...
  Vip14 Qershor 2024
  Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi kanë bërë bashkë talentet e tyre për të krijuar këngën e re me titull “Shqiptare”. Ky bashkëpunim...
  Vip14 Qershor 2024
  Që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana është mjaftë e përfolur në mediat rozë. Ajo pak minuta më parë ka...
  Të tjera
  Lajme15 Qershor 2024
  Sot do të zhvillohet një aksion simbolik para objektit të ri të Spitalit në Ferizaj. Këtë aksion e kanë ndërmarrë Rinia Demokratike...
  Sport15 Qershor 2024
  Kampionati Evropian i futbollit 2024 ka filluar të premten, më 14 qershor, me ndeshjen hapëse të Grupuit A, mes nikoqires Gjermanisë dhe...
  Lajme15 Qershor 2024
  Sot do të fillojë Samiti për paqe për Ukrainën, që do të mbahet në Burgenstok të Zvicrës, ku do të marrë pjesë...
  Lajme15 Qershor 2024
  Policia e Kosovës, pas informacioneve të pranuara nga Agjencia e Kosovës për Inteligjencë, ka gjetur dhe sekuestruar dje një sasi armatimi në...
  Lajme15 Qershor 2024
  Kuvendi i Komunës sot do të mbajë një seancë solemne. Kjo për rastin e ditës se çlirimit të Gjilanit. Seanca nis ora...
  Lajme15 Qershor 2024
  Nesër për besimtarët mysliman shënohet festa e Kurban Bajramit. Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava sot do t’i drejtohet opinionit publik për një...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.