Kronika

U kapën në flagrancë duke vjedhur, arrestohen dy marokenë në Istog

U kapën në flagrancë duke vjedhur, arrestohen dy marokenë në Istog
11:31 | 21 Tetor 2021

Dy persona, shtetas marokenë, janë arrestuar të mërkurën në Istog. Këta u kapën në flagrancë duke vjedhur në një shtëpi.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera