[wp-story]

Kronika

Tronditet qyteti shqiptar- Biznesmeni vetëvritet në mes të lokalit të tij

Tronditet qyteti shqiptar- Biznesmeni vetëvritet në mes të lokalit të tij
16:43 | 03 Nëntor 2019

Qyteti i Korçës është tronitur pak më parë nga një ngjarje e rëndë.

Një biznesmen me inicialet V.B rreth 45 vjeç, ka vrarë veten me armë gjahu në mes të lokalit të tij.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.9, në rrugën “1 Maji”.

Njoftimi i policisë:

Me datë 03.11.2019, në orën 14.00, jemi njoftuar se në lagjen nr.9, rruga “1 Maji”, shtetasi V.B, rreth 45 vjeç, dyshohet se ka vrarë veten me armë gjahu në ambientet e lokalit në pronësi të tij. Grupi hetimor po kryen veprimet procedurale dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes./Front Online/

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera