×
 • Sport
 • Sport

  Tri oferta që Real Madridi i ka për Dani Ceballos

  FrontOnline
  21 Prill 2024

  Real Madridi po punon për planifikimin për sezonin e ardhshëm dhe kërkon të dijë paraprakisht vendimet e lojtarëve të tyre për të marrë masat e duhura.

  Kjo qasje strategjike i lejon ata të përgatiten për çdo eventualitet dhe të sigurojnë një tranzicion të qetë midis stinëve.

  Ceballos është një nga lojtarët e Real Madridit që po mendon të ardhmen e tij për shkak të mungesës së minutave në skuadër.

  Nisur nga kjo situatë, lojtari ka marrë tre oferta nga klubet e interesuara për nënshkrimin e tij.

  Atletico Madrid, Real Betis dhe Interi, janë shfaqur si kërkues të shërbimeve të tij, me mesfushorin që vlerëson të gjitha këto opsione për të marrë vendimin më të mirë për karrierën e tij.

  Të gjitha skuadrat e përmendura më sipër kanë shfaqur interes për nënshkrimin e Ceballos, gjë që tregon se lojtari ka mundësi për të vazhduar karrierën në një klub tjetër, me vendimin përfundimtar në varësi të Ceballos, i cili po përballet me një moment kyç në karrierën e tij pas disa vitesh.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Sport25 Maj 2024
  Kaiserslautern dhe Bayer Leverkuseni po përballen në kuadër të finales së Kupës së Gjermanisë për sezonin 2023/2024. ‘Aspirinat’ e kanë gjetur veten...
  Sport25 Maj 2024
  Është mbyllur xhiro e fundit e Superligës së Kosovës në futboll, ku Ballkani e ka mposhtur Prishtinën, ndërsa Gjilani e ka siguruar...
  Sport25 Maj 2024
  Manchester United ka triumfuar me rezultat 2-1 ndaj Manchester Cityt në finale të FA Cup, ndeshje kjo e cila u zhvillua në...
  Të tjera
  Sport25 Maj 2024
  Kaiserslautern dhe Bayer Leverkuseni po përballen në kuadër të finales së Kupës së Gjermanisë për sezonin 2023/2024. ‘Aspirinat’ e kanë gjetur veten...
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën dy persona janë vrarë pasi një dyqan i mbushur me njerëz në qytetin ukrainas të Kharkiv u godit nga sulmet...
  Lajme25 Maj 2024
  Me një organizim nga PDK-ja, sot në Finlandë, u themelua Këshilli për Organizimin e Kuvendit të partisë atje. Ky këshill prej 24...
  Lajme25 Maj 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, në kuadër të vizitës zyrtare në Uashington D.C mbajti një ligjëratë...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka bërë të ditur se me ftesë të Federatës së Çiklizmit të Kosovës dhe grupit...
  Sport25 Maj 2024
  Është mbyllur xhiro e fundit e Superligës së Kosovës në futboll, ku Ballkani e ka mposhtur Prishtinën, ndërsa Gjilani e ka siguruar...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.