Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Theret me thikë një 26-vjeçar në Prishtinë

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Një 26-vjeçar dyshohet se është therur me thikë rreth dy orë më parë në Prishtinë.

  Ai mori lëndime në shpatullën e majtë dhe është dërguar për në QKUK, i cili aktualisht është jashtë rrezikut për jetë.

  Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci për Gazetën Express.

  “Rreth orës 21:45 kemi pranuar informatën  se një person ka marrë lëndime nga një mjet i mprehtë -(dyshohet të  jetë  therur me thik). Viktima mashkull 26 vjeç, ka marrë lëndime ne shpatullën e majte. I njëjti është dërguar ne QKUK  për trajtim mjekësor dhe sipas mjekeve aktualisht është jashtë rrezikut për jetë. Njësite e nevojshme policore kane dale ne vendin e ngjarjes dhe kane filluar me ndërmarrjen e veprimeve hetimore me qellim zbardhjen e rrethanave te rastit”, tha Borovc

  Njoftimi i KEDS: Nesër në këto zona do të ketë punime
  Nga Rubrika
  Kronika31 Mars 2023
  Në Ferizaj është arrestuar një burrë pasi dyshohet se ka shkuar në vendin e punës të një gruaje dhe ia ka marrë...
  Kronika31 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se në veriun e vendit janë djegur edhe tri vetura me targa RKS. Të njëjtat iu përkasin...
  Kronika31 Mars 2023
  Policia në Gjakovë ka ndaluar shoferin i cili në rrugën “Gasper Karaqi” në Gjakovë, në pjesën e rrugës ku kufizimi i shpejtësisë...
  Të tjera
  Vip31 Mars 2023
  Këtë vit ka qenë pothuajse e pamundur mospërfshirja e personazheve të njohura në historitë e krijuara brenda Big Brother Vip. Politikanë, gazetarë,...
  Lajme31 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës Aljbin Kurti ka mbështetur Milo Gjukanoviqin para raundit të dytë të zgjedhjeve presidenciale në Mal të Zi. Kurti ka...
  Lajme31 Mars 2023
  Kuvendi i Kosovës do të bashkëpunojë me Ambasadën Zvicerane në Kosovë, e cila me anë të një projekti do t’i ndihmojë deputetët...
  Lajme31 Mars 2023
  Misioni i NATO-s në Kosovë, KFOR, ka thënë se është i gatshëm për t’u përballur me çdo lloj skenari gjatë zgjedhjeve lokale...
  Bota/Rajoni31 Mars 2023
  Ukraina nuk do t'i falë kurrë ushtarët rusë përgjegjës për krimet në Bucha, tha Volodymyr Zelensky gjatë përkujtimit të përvjetorit të rimarrjes...
  Kronika31 Mars 2023
  Në Ferizaj është arrestuar një burrë pasi dyshohet se ka shkuar në vendin e punës të një gruaje dhe ia ka marrë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.