×
 • Vip
 • Vip

  The Victor vjen me këngë të re “Got U”

  FrontOnline
  29 Dhjetor 2022

  Artisti The Victor, i cili ka tashmë e një kohë që është pjesë e skenës muzikore vendore, ka lansuar projektin e tij më të ri “Got U”, i cili me t’u publikuar u prit mjaft mirë nga publiku duke kapur mijëra klikime.

  Kjo këngë është një përzierje e disa zhanreve, e atij deep house dhe pop/dance. Një përzierje e tillë zhanresh bëri që kënga të ketë një ritëm të veçantë që prek në emocion.

  Tekstin dhe vijën melodike e ka bërë vetë këngëtari. Kënga e kaluar e The Victor “Me Mu” është përkrahur edhe nga figura të njohura të skenës muzikore, në mesin e të cilëve ishte Altuna Sejdiu dhe Vesa Smolica.

  Deri më tani The Victor në muzikën e tij ka pasur prirje të përziejë rryma të ndryshme muzikore, veçanërisht atë të viteve ’80.

  Këngëtari numëron në listën e tij disa projekte, ndër të cilat janë këngët Away, Got to See, Want it, Someone you love dhe Savage. Po ashtu, ai ka bashkëpunuar me këngëtaren e njohur Tuna në këngën e titulluar “Kthehna”.

  Këngën e re mund ta gjeni në të gjitha platformat:

  Youtube : The Victor – Got U

  Follow: Instagram : The Victor

  Spotify : The Victor

  TikTok : The Victor

  Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ LKIA me rekord të ri në nr. të udhëtarëve dhe fluturimeve
  Nga Rubrika
  Vip22 Qershor 2024
  Modelja tejet e dashur nga publiku, Adrola Dushi, e ftur në një emission televiziv tregon se që e vogël e ka ndihmuar...
  Vip22 Qershor 2024
  Reperi Mozzik mori vëmendjen tejet të madhe nga fansat prej kur bëri publike me lidhjen me Lotina Hazirin. Dyshja është shfaqur së...
  Vip22 Qershor 2024
  Justin Timberlake ka pranuar se ka qenë “një javë e vështirë” pasi u akuzua për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur....
  Të tjera
  Vip22 Qershor 2024
  Modelja tejet e dashur nga publiku, Adrola Dushi, e ftur në një emission televiziv tregon se që e vogël e ka ndihmuar...
  Lajme22 Qershor 2024
  Ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Sheremet Ahmeti, për FrontOnline, thotë se Sigurimi Shëndetësor për Policinë e Kosovës, ka qenë nevojë e përhershme,...
  Sport22 Qershor 2024
  Ish futbollisti i njohur gjerman, Mario Basler, ka thënë fjalë të mëdha për Granit Xhakën para ndeshjes mes Zvicrës dhe Gjermanisë. Basler...
  Sport22 Qershor 2024
  Pas fitores mbresëlënëse 3:0 ndaj Turqisë në Dortmund, trajneri i Portugalisë, Roberto Martínez, shprehu kënaqësinë e tij për paraqitjen e skuadrës dhe...
  Sport22 Qershor 2024
  Cristiano Ronaldo ka thyer një rekord historik në Euro 2024 teksa me asistimin e bërë në golin e tretë të Portugalisë ndaj...
  Lajme22 Qershor 2024
  Gjenerali amerikan në pension, Wesley Clark, nesër do të qëndrojë në Kosovë ku do shkojë në takim në selinë e LDK-së ku...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.