Vip

Tayna fillon mbrëmjet muzikore, mbush sallën në Luzern

Tayna fillon mbrëmjet muzikore, mbush sallën në Luzern
17:33 | 28 Qershor 2020

Tayna ka mbajtur një koncert mbrëmjen e kaluar në Zvicër.

Tayna është një nga artistet më të kërkuara jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe përtej kufijve kombëtar.

Sensacioni i viteve të fundit, ka mbajtur një koncert mbrëmjen e së shtunë në një nga klubet e natës në qytetin e Luzernit, dhe përkundër kërcënimit të COVID-19, salla ishte e stërmbushur.

Atmosfera ishte mjaft e ‘zjarrtë’ dhe publiku po i shijonte në maksimum hitet e Taynës.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera