×
Etiketë: zviceranin
Bota/Rajoni18 Korrik 2020
54-vjeçari zviceran dhe një 35-vjeçar kosovar janë përleshur në qendër të fshatit. Pastaj një tjetër zviceran (27) dhe një shtetas gjerman (27) janë bashkuar për të ndihmuar zviceranin. Në një përleshje që ka shpërthyer në...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.