×
Etiketë: zhduk
Kronika16 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se e kanë gjetur një person që ishte lajmëruar i zhdukur. Policia ka njoftuar se personi që ishte lajmëruar ditë më parë si person i humbur është gjetur në Gjilan....
Bota/Rajoni21 Gusht 2020
Kryeministri Boris Johnson zgjodhi të kalonte pushimet verore në një fshat skocez duke bërë kamping me familjen e tij, por atje është hasur me një të papritur. Pronari i tokës, Kenny Cameron, është nevrikosur jashtë...
Bota/Rajoni19 Korrik 2020
Koronavirusi deaktivizohet nga rrezet ultravjollcë sipas një studimi italian. Ky zbulimi mund të sjellë përfitime të mëdha për shkollat, për shëndetin dhe për aktivitetet tregtare, duke e rikthyer jetën e përditshme në normalitet. Mario Clerici,...
Lajme22 Qershor 2020
Dy djem në Kukës, janë identifikuar nga policia lokale si abuzues seksualë me një vajzë me aftësi të kufizuara. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kukës bënë arrestimin e dy shtetasve, Xh....
Lajme20 Qershor 2020
Është gjetur Flora Dujaka nga Gjakova e cila ishte zhdukur gjatë ditës së djeshme në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë. Siç kishte bërë të ditur vajza e saj, zonja Dujaka vuan nga sëmundja e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.