×
Etiketë: zgjidhjes
Bota/Rajoni22 Shtator 2020
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i minimizoi shpresat se marrëveshjet për bashkëpunim ekonomik me Kosovën, të ndërmjetësuara nga Shtetet e Bashkuara, mund të çojnë së shpejti në marrëveshje politike me Kosovën. Kosova dhe Serbia janë...
Lajme22 Korrik 2020
Qeveria e Kosovës po bën përpjekje maksimale për të gjetur ndonjë zgjidhje për të ndihmuar Telekomin e Kosovës, thonë nga qeveria.Besnik Krasniqi, udhëheqës i Njësisë për Politika dhe Monitorimin e Ndërmarrjeve Publike, në Ministrinë e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.