×
Etiketë: vendimit
Bota/Rajoni01 Korrik 2020
Dhëndri nga India ndërron jetë nga coronavirusi dy ditë pas martesës, ku madje 95 dasmorë janë infektuar me virusin vdekjeprurës. 30-vjeçari emri i të cilit nuk është zbuluar, kishte pasur paraprakisht simptomat e COVID-19 dhe...
Lajme23 Qershor 2020
Kryetari i Nismës Socialdemokrate iu ka uruar mirëseardhje mërgimtarëve tanë pas vendimit të Qeverisë për hapjen e Aeroportit nga 28 qershori. Limaj tha se Qeveria e Kosovës sonte mori një vendim të shumëpritur për mërgimtarët...
Lajme21 Qershor 2020
Sot u mbushen 21 vjet nga nënshkrimi i marrëveshjes për demilitarizimin e UÇK’së, ku ishin përfshirë në detaje fazat e dorëzimit të armëve, mbajtjes së uniformave, kalimin e një pjese të pjesëtarëve të UÇK’së në...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.