×
Etiketë: vdekurit
Lajme27 Korrik 2020
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka apeluar te qytetarët që të mos i besojnë thashethemet se “s’ka virus” dhe se “Shteti merr para për të vdekurit nga COVID-19”. Përmes një postimi në faqen zyrtare, IKSHP’ja...
Lajme26 Korrik 2020
Kompania “Loti”, e cila është kontraktuar nga Ministria e Shëndetësisë për të kryer transportin e viktimave nga COVID-19 do t’i ndërpres të gjitha shërbimet për shkak të mospagesës. Kjo kompani i ka dhënë ultimatum MSH-së...
Lajme10 Korrik 2020
Numri i vdekjeve nga koronavirusi në vend është rritur dukshëm ditëve të fundit. Brenda vetëm 10 ditëve, kanë vdekur 40 persona të infektuar, por që thuhet se kanë pasur edhe sëmundje të tjera shoqëruese. Mosha...
Lajme27 Qershor 2020
Edhe tri viktima nga koronavirusi janë shënuar sot në Kosovë. Dy prej tyre vijnë nga Komuna e Prizrenit dhe një nga Rahpveci. https://frontonline.net/edhe-tre-persona-te-vdekur-nga-coronavirusi-ne-kosove/ Nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës kanë se mbrëmë ka ndërruar jetë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.