×
Etiketë: ushtrime
Bota/Rajoni09 Shtator 2020
Serbia ka suspenduar të gjitha ushtrimet dhe aktivitetet tjera ushtarake me partnerët e saj për gjashtë muajt e ardhshëm. Qeveria e Serbisë ka vendosur që të suspendojë të gjitha ushtrimet ushtarake dhe aktivitetet e tjera...
Lifestyle03 Korrik 2020
Nëse ndiheni të stresuar, me siguri do të filloni të vini re se muskujt tensionohen, frymëmarrja bëhet e rëndë dhe zemra pulson më shpejt Të gjitha këto janë shenja që tregojnë se trupi ka qenë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.