×
Etiketë: tregojë
Lajme12 Korrik 2020
Presidenti Hashim Thaçi do të bëhet zyrtari i parë i lartë që do të intervistohet nga një gjykatë për krime lufte. Thaçi do të niset nesër drejt Hagës, për t’u paraqitur para prokurorit të Speciales,...
Lajme05 Korrik 2020
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, përmes një statusi në “facebook”, ka thënë se Ministri Zemaj e Qeveria Hoti, duhet të tregojnë se çka po ndodhë në Klinikën Infektive.Haxhiu kërkon të dijë se...
Lifestyle28 Qershor 2020
Të gjithë e dimë se duke kryer kontrolle të rregullta tek mjeku, mund të na ndihmojnë të mbajmë një shëndet të mirë dhe t’i paraprijmë shumë sëmundjeve. Por ne priremi të injorojmë shenjat që trupi...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka komentuar për herë të parë aktakuzën e paraqitur nga Zyra e Prokurorit të Specializuar me seli në Hagë ndaj presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, kryetarit të Partisë Demokratike të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.