×
Etiketë: ther
Lajme28 Shtator 2020
Së fundi në Klinikën e Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës është therur me thikë një infermier, teksa Shoqata Sindikale e Infermierëve, mamive dhe profesionistëve tjerë shëndetësor ka njoftuar për një protestë. Protesta është...
Lajme27 Shtator 2020
Ushtruesi i detyrës së drejtorit të përgjithshëm të Shërbimit Spitalor, Klinik Universitar të Kosovës, Valbon Krasniqi, ka vizituar sot infermierin që u ther me thikë dje në QKUK. Kështu ka bërë të ditur SHSKUK përmes...
Lajme27 Shtator 2020
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka dhënë detaje për rastin e së shtunës, ku një infermier i QKUK’së është sulmuar me thikë nga një person Rasti ka ndodhur mesditën e së shtunës, derisa...
Lajme26 Shtator 2020
F.B, infermier në Klinikën e Urologjisë në QKUK u ther me thikë nga një pacient. Viktima më pas iu nënshtrua një operacioni, teksa Sindikata e Infermierëve ka treguar për gjendjen shëndetësore të tij. Sindikata ka...
Lajme26 Shtator 2020
Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës sot rreth orës 14:35 është therur me thikë një infermier. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. “Sot, më 26.09.2020, në ora 14:35, policia është...
Lajme09 Shtator 2020
Një burrë ka goditur sot gruan e tij më thikë në një shtëpi në Skenderaj, me ç’rast është arrestuar nga Policia e Kosvës. Mësohet se viktima ishte goditur së paku dhjetë herë me thikë në pjesën...
Kronika21 Gusht 2020
Në Mitrovicë është arrestuar e dyshuara femër, e cila kishte sulmuar me një mjet të mprehtë nënën e saj duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore. Kjo ndodhi pas një mosmarrëveshjeje familjare dhe se lëndimet...
Kronika03 Korrik 2020
Para dy ditësh një prishtinas gati sa nuk e pësoi shumë keq deri sa po tentonte ta ndalonte hajnin që vidhte atletet në hyrje të objektit. Policia ka treguar se i dyshuari është hasur duke...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.