×
Etiketë: thashethemet
Bota/Rajoni06 Shtator 2020
Papa Françesku ka dënuar edhe një herë thashethemet, duke e përshkruar atë si një “murtajë më të keqe se Covid”, gjatë lutjeve të tij të dielën. Papa gjithashtu tha se djalli përhap thashetheme që synon...
Lajme16 Korrik 2020
Ish-diplomati amerikan, James Rubin, i cili ka shërbyer edhe si asistent i i Sekretarit Amerikan të Shtetit për Çështje Publike në kohën e presidentit Bill Clinton dhe zëdhënës i State Departamentit, në një intervistë për...
Auto26 Qershor 2020
Apple dhe Google azhurnuan sistemet e tyre të operimit me kornizën për aplikacionet qeveritare, dhe jo vetë një aplikacion. Përdoruesit në rrjetet sociale janë të shqetësuar se një aplikacion COVID-19 është instaluar automatikisht nga Apple...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.