×
Etiketë: tërhiqemi
Bota/Rajoni31 Gusht 2020
Zëvendëspresidenti turk Fuat Oktay tha se Ankaraja “pret drejtësi nga BE-ja” dhe se vendi i tij nuk ka ndërmend të tërhiqet. “Ne nuk mbajmë mend që Evropa ta ketë mbështetur Turqinë për çdo çështje, duke...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.