×
Etiketë: tavila
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Shefja e Zyrës së Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) në Shkup Xhihan Tavila, ka deklaruar se Maqedonia e Veriut është në mesin e vendeve që janë transparente sa i përket numrave dhe statistikave për COVID-19....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.