×
Etiketë: sylës
Lajme27 Gusht 2020
Prokuroria Themelore në Prishtinë po kërkon nga Gjykata Themelore në Prishtinë, që Leotrim e Altion Sylës tu caktohet masa e paraburgimit, si të dyshuar për vrasjen e tani të ndjerit Qamil Demiri. Në kërkesën për...
Lajme27 Gusht 2020
Ka marrë fund përplasja disa ditore ndërmjet Shaban Sylës dhe Gani Gecit lidhur me një vrasje të kryer të dielën në Drenas. Djali i Shaban Sylës, L.S. dhe dy persona të tjerë dyshohen për vrasjen...
Kronika26 Gusht 2020
Djali i Shaban Sylës dorëzohet në polici, është i dyshuari kryesor për vrasjen në Drenas. Djali i Shaban Sylës, Leutrimi është dorëzuar në polici gjatë ditës së sotme si i dyshuari për vrasjen që ndodhi...
Lajme22 Gusht 2020
Një person është vrarë me armë zjarri, kallashnikov, mbrëmjen e sotme në qytetin e Drenasit. L.S, djali i të dënuarit në rastin “Bllaca 2”, Shaban Syla, sipas Indeksonline, dyshohet të jetë autor i kësaj vrasje....
Lajme01 Korrik 2020
Sindikata e infermierëve, mamive dhe profesionistëve tjerë ka reaguar ndaj siç thuhet shpifjeve dhe akuzave të Federatës së Mjekëve dhe kreut të Sindikatave të Shëndetësisë Blerim Sylës, ndaj kryesisë së Sindikatës së Infermierëve duke përfshirë...
Lajme18 Qershor 2020
Labinot Tahiri i ka kthyer përgjigje Kryetarit të Sindikatës së Mjekëve, Blerim Syla. Kryetari i Sindikatës së Mjekëve të Kosovës, Blerim Syla, ka kritikuar artistët për mbajtjen e protestës për kërkimin e lejimit të dasmave...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.