×
Etiketë: stambolli
Vip10 Korrik 2020
Vokalisti i grupit Jericho,  Petrit Çarkaxhiu ka publikuar këngën më të re “Dul behari”. Me muzikë dhe tekst të vetë këngëtarit, kënga është regjistruar në Stamboll të Turqisë, shkruan portali arbresh.info. Video është realizuar nga...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Stambolli është përfshirë nga një stuhi e fortë gjatë mesditës së sotme, e cila ka shkaktuar përmbytje në disa lagje të qytetit të madh turk. Stuhia përfshiu zona të gjëra të qytetit me 15 milion...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.