Gjuha:
×
Etiketë: stadiumeve
Bota/Rajoni20 Qershor 2020
Kinematë dhe kazinotë në Francë do të rihapen të hënën, njoftoi qeveria duke shtuar se stadiumet do të presin sërish publikun duke nisur nga 11 korriku me 5 000 spektatorë maksimumi. “Përmirësimi i situatës shëndetësore...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.