×
Etiketë: skifterët
Lajme25 Qershor 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se paqen e arrijnë luftëtarët apo skiftërët dhe jo pëllumbat. Në emisionin Rubikon në Klan Kosova, ka thënë se të gjitha proceset e paqes nuk ecin kur ana...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.