×
Etiketë: shtrenjtimin
Bota/Rajoni15 Gusht 2020
Vendimi i Komisionit Rregullator për Energjetikë për shtrenjtimin e energjisë elektrike për 7.4 për qind, vazhdon të kundërshtohet me sektori civil dhe qytetarë të shumë në Maqedoninë e Veriut, të cilët po mbështesin protestat me...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.