×
Etiketë: shqiptohen
Lajme29 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit ka ndodhur një aksident trafiku dhe 6 me të lënduar si dhe 31 aksidente trafiku me dëme materiale. Vetëm brenda 24 orëve, 482 gjoba janë shqiptuar për qytetarët që nuk...
Kronika07 Shtator 2020
26 aksidente trafiku janë shkaktuar në 24 orëshin e fundit në vend. 12 prej këtyre aksidenteve ishin me të lënduar, kurse 14 të tjerë me dëme materiale. Përgjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka...
Kronika03 Shtator 2020
Për 24 orë Policia e Kosovës ka shqiptuar 1805 tiketa në trafik, raporton Front Online. Siç njofton Policia e Kosovës, vetëm këtë të mërkurë janë shënuar 1 mijë e 805 gjoba në trafik për të...
Kronika01 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 1 mijë e 623 gjoba trafiku për të gjithë shkelësit e rregullave në trafik. Në statistikat e përgjithshme bëhet e...
Lajme17 Gusht 2020
28 aksidente janë shkaktuar në 24 orëshin e fundit në vend. 15 prej tyre ishin me të lënduar, kurse 13 të tjera me dëme materiale. Gjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 1...
Front TV05 Gusht 2020
Me vendosjen e masave të reja kufizuese nga Qeveria e Kosovës në luftën ndaj pandemisë me Covid-19, nga inspektimet në terren nga Ministria e Tregtisë dhe Industrisë (MTI)  janë shqiptuar rreth 30 gjoba për mosrespektim...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.