×
Etiketë: shfrytëzojë
Bota/Rajoni04 Shtator 2020
Zëvendëskryeministri serb Nebojsha Stefanoviq vlerësoi se Serbia po përballej edhe një herë me sfida të vështira, duke luftuar për interesat e saj jetësore kombëtare, por që falë Presidentit Aleksandar Vuçiq dhe përpjekjeve të tij, ajo...
Lajme02 Shtator 2020
Kosova dhe Serbia do të takohen të premten në Shtëpinë e Bardhë, për të vazhduar kështu dialogun në takimin e organizuar nga këshilltari për Siguri Kombëtare, Robert O’Brein dhe emisari i presidentit amerikan, Richard Grenell....
Bota/Rajoni01 Shtator 2020
Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Joseph Borrell, dhe komisionari për Zgjerim i BE-së, Oliver Varhelyi, thanë se zgjedhjet në Mal të Zi janë mbajtur në atmosferë të qetë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.