Gjuha:
×
Etiketë: rrakapitur
Lajme30 Qershor 2020
Një fotografi e infermieres Shqipe Kadriu u shpërnda në rrjetet sociale dhe në shumë media në Kosovë. Por cila është historia e saj? Kadriu punon si infermiere në Klinikën Infektive që 21 vite dhe krahas...
Lajme30 Qershor 2020
Mjekët kosovarë e vecanërisht ata të Klinikës Infektive së QKUK’së ka muaj që janë në vijën e parë të frontit duke u ballafaquar me pacientët të cilët janë të prekur me Covid-19. Madje për disa...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.