×
Etiketë: rifillojnë
Lajme18 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj tregoi se të hënën kanë rifilluar punimet në rrugën Deçan-Plavë, në zonën në afërsi të Manastirit të Deçanit, punimet këto që janë ndërprerë ditë më parë pas kërkesës...
Lajme16 Korrik 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, priti në takim drejtuesit e Federatës të Bodybuildingut dhe Fitnesit të Kosovës dhe Përfaqësuesit e Palestrave Private Sportive të Fitneseve të Kosovës, më të cilët diskutoi për...
Bota/Rajoni04 Korrik 2020
Ka rifilluar prodhimi në fushën e naftës së përbashkët Al-Khafji e cila shtrihet në zonën asnjanëse midis Kuvajtit dhe Arabisë Saudite, bëri të ditur të enjten drejtori ekzekutiv i Kompanisë së Naftës në Gjirin e...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Ka rifilluar prodhimi në fushën e naftës së përbashkët Al-Khafji e cila shtrihet në zonën asnjanëse midis Kuvajtit dhe Arabisë Saudite, bëri të ditur të enjten drejtori ekzekutiv i Kompanisë së Naftës në Gjirin e...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Rinia italiane do të mundet të rikthehet më 14 shtator në mjediset shkollore, të mbyllura që nga 9 marsi për shkak të koronavirusit të ri, njoftoi sot kryeministri italian, Giuseppe Conte. “Shkollat do të rihapen...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.