×
Etiketë: raportohen
Lajme27 Shtator 2020
Është raportuar për raste të reja me COVID-19 në dy shkolla të Prishtinës. Bëhet fjalë për shkollën “Hasan Prishtina” dhe “Nexhmi Mustafa”. Drejtoresha e arsimit në Komunën e Prishtinës, Shpresa Shala, i ka thënë KOHËS,...
Bota/Rajoni13 Shtator 2020
Më shumë se 30 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e zjarreve në shtetet e Bregut Perëndimor të SHBA-së, thonë zyrtarët. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, disa të tjerë u raportuan të zhdukur vetëm...
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Sipas Euronews, një grua në qytetin belg Leuven u ri-infektua tre muaj pas rastit të saj të parë me COVID-19. Virologu belg, Marc Van Ranst tha se kjo “nuk është një lajm i mirë” Belgjika...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.