Gjuha:
×
Etiketë: qëndrimeve
Bota/Rajoni07 Shtator 2020
Zëdhënësi i BE-së për Politika të Jashtme dhe Siguri, Peter Stano, ka thënë se sa për hapjen e ambasadës së Kosovës në Jerusalem dhe po ashtu zhvendosja e ambasadës së Serbisë në këtë qytet, këto...
Lajme17 Qershor 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka ftuar liderët partiakë të vendit në një takim nesër, nga ora 11:00, për të bashkërenduar qëndrimet e spektrit politik në vend për dialogun, para vizitës së planifikuar më 27...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.