×
Etiketë: pylltarin
Kronika09 Shtator 2020
Tre persona janë arrestuar pasi kanë sulmuar pylltarin dhe një zyrtar policorë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 12:30 në fshatin Shalë, në Lipjan. Siç thuhet në raport,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.