×
Etiketë: propagandistike
Lajme03 Korrik 2020
Zëvendësministri Halil Matoshi nga radhët e AAK-së, ka kritikuar Kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmani e cila bëri një aktivitet për datën e 2 korrikut. Sipas Matoshit ajo bëri dhe një akt propagandistik në emër të...
Bota/Rajoni20 Qershor 2020
Koreja e Veriut po përgatit një fushatë masive propagande dhe thotë se do të dërgojë në Korenë e Jugut fletushka për të denoncuar dezertorët dhe mediat e Jugut. Ky është veprimi i fundit hakmarrës i...
Lajme19 Qershor 2020
Në një artikull të botuar së bashku nga Ministri i Punëve të Jashtme të Rusisë, Sergey Lavrov, dhe homologu i tij, Ivica Daciq, bëhet propagandë e hapur ndaj shtetit të Kosovës. Aty presupozohet se shteti...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.