×
Etiketë: pretendojnë
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Një test i koronavirusit në ujërat e zeza mund të jetë një “fitore e lehtë”. Shkencëtarët e udhëhequr nga Qendra për Ekologji dhe Hidologji në Mbretërinë e Bashkuar po punojnë në një provë të standardizuar...
Auto26 Qershor 2020
Apple dhe Google azhurnuan sistemet e tyre të operimit me kornizën për aplikacionet qeveritare, dhe jo vetë një aplikacion. Përdoruesit në rrjetet sociale janë të shqetësuar se një aplikacion COVID-19 është instaluar automatikisht nga Apple...
Lajme16 Qershor 2020
Dialogu, që zyrtarisht supozohet të ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian, tashmë ka hyrë në rendin e ditës së Administratës Trump. Ambasadori Grenell dha lajmin se ka caktuar takim mes Kosovës e Serbisë në Shtëpi të Bardhë....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.