Gjuha:
×
Etiketë: praninë
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
SHBA ka rritur praninë ushtarake në Siri pasi përleshjet me forcat ruse në vend intensifikuan tensionet. Zyrtarët amerikanë thanë se gjashtë automjete luftarake Bradley dhe rreth 100 trupa u vendosen në Sirinë verilindore. Incidentet midis...
Lajme17 Shtator 2020
Nënkryetari i OVL-së së UCK-së, Naim Haradinaj, ka thënë se mbrëmë sekretari i kësaj organizate Faton Klinkau është kontaktuar nga zyrtarë të Gjykatës Speciale ku i është kërkuar dorëzimi i dosjeve të reja që kanë...
Lajme04 Shtator 2020
Marrëveshja midis Kosovs dhe Serbisë do të nënshkruhet në ora 17:00 në Dhomën e Roosevelt në praninë e presidentit të SHBA-së, Donald Trump. Kjo zyre është hapësira kryesore e punës së kreut të Shtëpisë së...
Bota/Rajoni02 Gusht 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas vdekjes së nënës së tij i ka falënderuar të gjithë ata që i kanë shprehur ngushëllime. “Edhe në emër familjes sonë lejomëni t’ju falënderoj përulësisht, për praninë tuaj të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.