×
Etiketë: plazh
Bota/Rajoni30 Gusht 2020
Në Shqipëri pritet një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat...
Bota/Rajoni29 Korrik 2020
Një krijesë e rrallë me një pamje të pazakontë përfundoi në një plazh të njohur australian, duke lënë turistët të shokuar. Bisha, siç e quanin, dhe në fakt specia Molidae, i përket familjes së peshqve...
Bota/Rajoni25 Korrik 2020
Një 40-vjeçari i është përkeqësuar gjendja në plazhin e Borshit në Sarandë dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Policia njoftoi se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30 kur viktima po dërgohej për trajtim....
Vip16 Korrik 2020
Prej se u bë e njohur për publikun e gjerë me rolin e Xhakartës në serialon “O Sa Mirë”, fansat vazhdimisht interesohen për Arta Elezajn. Aktorja, e cila ka forma të admiruara trupore, tërheq vëmendjen...
Vip06 Korrik 2020
Ajka i është bërë mikja më e mirë Xhensilës. Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku, pasi e kurorëzuan dashurinë e tyre të madhe me martesë, u bekuan me një fëmijë. Xhensila...
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Chad Sanborn, specialist i sëmundjeve infektive, në West Palm Beach, FL, thekson rëndësinë e qëndrimit për të paktën 2 deri në 8 metra larg nga çadrat dhe pushuesit e tjerë – sa më shumë që...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.