×
Etiketë: pakt
Vip28 Qershor 2020
Dukesha e Kembrixhit dhe Mbretëresha Elizabeth formuan një aleancë në përpjekje për të kontrolluar Meghan Markle pasi sjellja e saj filloi të shqetësonte familjen mbretërore, pretendohet. Në një libër të prodhuar nga Dylan Howard, “Royals...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.