×
Etiketë: ofrohet
Lajme06 Shtator 2020
Një njoftim u lëshua nga Gjykata Speciale një ditë më parë. Kjo e fundit të enjten miratoi rregulloren për ndihmë juridike për personat e dyshuar apo të akuzuar të cilët janë të varfër. Por barra...
Lajme01 Shtator 2020
Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, Naser Ramadani, shpreson se Kosova do të jetë prioritet në ran-glistën botërore sa i përket furnizimit me vaksinën kundër Covid 19. Ramadani, gjatë një vizite që i ka...
Lajme27 Korrik 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka nënshkruar sot një marrëveshje bashkëpunimi me organizatën EUROPOL. Në ceremoni janë duke marrë pjesë: Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, Nataliya Apostolova, Shefe e Zyrës së BE-së/Përfaqësuese e...
Bota/Rajoni11 Korrik 2020
Miliarderi amerikan, Bill Gates, ka bërë thirrje që ilaçet që përdoren për trajtimin e sëmundjes Covid-19 dhe ndonjë vaksinë eventuale që mund të zbulohet në të ardhmen të jenë të qasshme për vendet dhe njerëzit...
Lajme04 Korrik 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, sot ka vizituar Pejën dhe spitalin rajonal të kësaj komune. Ai u takua me kryetarin Gazmend Muhaxherin, me të cilin diskutoi për rreziqet nga koronavirusi. “Shpalosëm pikëpamjet se si të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.