×
Etiketë: njësisë
Lajme26 Shtator 2020
Forca të shumta të Njësisë Speciale të Misionit të EULEX-it kanë bastisur dje Selinë Qendrore të OVL-UÇK-së në Prishtinë, dhe më pas kanë arrestuar kreun e saj, Hysni Gucatin. Të armatosur deri në dhëmbë, këta...
Lajme18 Shtator 2020
Njësia Speciale e Kosovës sonte ka hyrë në Karaçevë. Kjo është bërë fal hetimeve shumë mujore për kazinotë ilegale që veprojnë në këtë pjesë. https://frontonline.net/mega-operacioni-i-policise-ne-karaceve-prangosen-7-persona-dyshohet-se-aksioni-u-kompromitua/  
Lajme04 Gusht 2020
Komandanti i Njësive Speciale të Policisë së Kosovës, Amir Gërguri është shëruar nga COVID-19.Lajmin për shërimin e tij e ka bërë të ditur vet Gërguri duke falënderuar me këtë rast në mënyrë të vecantë, mjekët...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.