Gjuha:
×
Etiketë: njëra
Lajme08 Shtator 2020
Deputeti i AAK’së, Bekë Berisha i tha Gazetës Express se partia e tij janë duke mbajtur mbledhje të kryesisë dhe në shqyrtim ndër të tjera është edhe pozita e AAK’së në qeverinë Hoti. Mbrëmë kryetari...
Lajme29 Korrik 2020
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se kanë filluar procedurat tenderuese për tri shkolla të reja, e së shpejti edhe do të fillojë edhe për të katërtën. Ahmeti ka treguar se shkollat...
Ekonomi24 Qershor 2020
Kompanitë e Naftës që u gjobitën nga Autoriteti Kosovar i Konkurrencës, duket se morën mësim nga dënimet që iu shqiptuan. AKK me anë të një komunikate për media ka bërë të ditur se i ka...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.