×
Etiketë: nisman
Lajme08 Shtator 2020
Diskutimet e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje, zgjatën me muaj derisa arritën marrëveshjen për koalicion, e gjatë kësaj kohe duket se anëtarë të kësaj partie po bisedonin edhe me parti të tjera për...
Lajme22 Qershor 2020
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu ka komentuar koalicionin LDK-VV dhe prishjen e shpejtë të tij. Sejdiu në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se prishja e koalicionit...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.