×
Etiketë: ngritja
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Më në fund ka folur edhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, i cili është gëzuar nga lajmi se Gjykata Speciale ka ngritur aktakuzë ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit. Vucic e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.