×
Etiketë: ndihen
Lajme25 Shtator 2020
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka reaguar pas bastisjes dhe arrestimeve që hetuesit e Speciales kanë bërë në zyrat e OVL-UÇK-së. Bahtiri ka thënë se ata që e kanë votuar Specialen duhet të...
Lajme19 Shtator 2020
Një natë më parë në fshatin Karaçevë të Kamenicës janë arrestuar 33 persona të dyshuar, në mesin e tyre 10 zyrtarë policorë pas një aksioni në këtë fshat, në rajonin e Prishtinës, si dhe lokacione...
Lajme19 Shtator 2020
Një natë më parë në fshatin Karaçevë të Kamenicës janë arrestuar 33 persona të dyshuar, në mesin e tyre 10 zyrtarë policorë pas një aksioni në këtë fshat, në rajonin e Prishtinës, si dhe lokacione...
Lajme09 Shtator 2020
Nënkryetari i AAK-së Ardian Gjini ka thënë se përfaqësuesit e këtij subjekti, në delegacionin e Kosovës në Shtëpinë e Bardhë, nuk u ndjenë komod, për shkak të çështjes së Ujmanit. Gjini në Info Magazine deklaroi...
Lajme10 Korrik 2020
Ka nisur Samiti i Parisit që po mbahet në mënyrë elektronike. Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti po merr pjesë në këtë samit të organizuar nga presidenti francez, Emmanuel Macron dhe kancelarja gjermane, Angela Merkel. Në...
Lajme03 Korrik 2020
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani është parë dje në një paraqitje para Kuvendit të Kosovës së bashku me kreun e LVV’së, Albin Kurtin, dhe disa anëtarë tjerë të Lëvizjes Vetëvendosje. E shoqëruar nga ish’kryeministri i Kosovës e...
Lifestyle01 Korrik 2020
Për secilin është normale që pas një stërvitje të ndihen më të lehtë dhe më energjikë. Por, disa persona mund të ndihen të fryrë pas stërvitjeve. Ajo se çfare ndjeni pas në stërvitje intensive varet...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.