×
Etiketë: ndejën
Lajme02 Shtator 2020
Në kuvend, studio televizive e me konferenca të shpeshta, ish-ministri i Shëndetësisë nga PDK, Uran Ismaili jep kritika të mëdha për menaxhimin e pandemisë si për ish-ministrin Vitra ashtu edhe për ministrin aktual Zemaj. Por,...
Lajme24 Korrik 2020
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, duket se ka harruar se Kosova dhe e gjithë bota në përgjithësi është duke u përballur me pandeminë COVID-19. Përkundër rekomandimeve të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.